Sport-areál České Petrovice

Sport-areál České Petrovice 01  Sport-areál České Petrovice 02  Sport-areál České Petrovice 03  Sport-areál České Petrovice 04

vzdálenost : 5 km
Sportareál České Petrovice patří mezi moderní sportovní středisko, které se v letních měsících zaměřuje na formy aktivního odpočinku. Areál provozuje sportovní a adrenalinové aktivity vhodné i pro rodiny s dětmi.
V letních měsících si v areálu můžete vyzkoušet horské terénní káry, grassball, letní snowtubing, bumperboats, jízdu na kladce nebo třeba trampolínu.

Sport-areál České Petrovice 05  Sport-areál České Petrovice 06  Sport-areál České Petrovice 07  Sport-areál České Petrovice 08

Lyžařské středisko v Orlických horách, oceněné třemi hvězdami. Prioritou areálu je rodinné prostředí a příjemné zázemí. Je ideální především pro rekreační lyžaře, rodiny s dětmi a začátečníky. Sjezdovky se nacházejí v nadmořské výšce 650-740 m.n.m..Díky rozsáhlému systému technického zasněžování a orientaci sjezdovek k severu, umožňuje středisko kvalitní lyžování přibližně od poloviny prosince do konce března. V areálu jsou 3 lyžařské vleky 1x600m,1x500m,1x380m s frekvenčím měničem pro plynulý rozjezd a dva provazové vleky pro nejmenší.
Celková přepravní kapacita je 2150 osob za hodinu. V celém areálu se můžete pohybovat za jednotné jízdné, díky odbavovacímu systému, který umožňuje zakoupení bodových, časových, ale i skupinových jízdenek. U dolní stanice vleků je parkoviště přibližně pro 80 až 120 aut zdarma.

Adrenalin centrum Pastviny

Adrenalin centrum Pastviny 01  adrenalin 02  Adrenalin centrum Pastviny 03  Adrenalin centrum Pastviny 04

vzdálenost : 1 km
Chcete aktivně odpočívat v krásném prostředí Orlických hor? Navštivte Výcvikové středisko Pastviny Univerzity Palackého v Olomouci.

V areálu se nachází nadstandartní sportovní zázemí:

  • lanové centrum a horolezecká stěna
  • multifunkční umělé hřiště pro všechny sporty (4 kurty + tenisová zeď a badminton)
  • 2 antukové hřiště
  • kajaky a kánoe
  • půjčovna kol, koloběžek

Ski park Červená Voda

Ski park Červená Voda 01  Ski park Červená Voda 02  Ski park Červená Voda 03  Ski park Červená Voda 04

vzdálenost : 20 km
Lyžařské středisko Skipark Červená Voda je vybudován pod Bukovou horou v Orlických horách. Lyžařský areál nabízí zázemí evropské úrovně.
Při příjezdu Vás přivítá parkoviště pro 400 osobních aut přímo u spodní stanice vyhřívané a kryté 4-sedačkové lanové dráhy. Pokud se rozhodnete využít SKI busovou dopravu, vystoupíte těsně vedle pokladen. Spodní obslužná budova zajišťuje nejenom potřeby obsluhy, jako čerpací stanici roleb, velín technického sněhu, velín lanové dráhy, ale standardně i příjemné a dostatečně velké veřejné sociální zařízení, prostory lyžařské školky, prostory půjčovny a servisu, místo ošetřovny horské služby se sněhovým příjezdem z jedné strany a odvozem pacienta sanitou, či vrtulníkem ze strany druhé. Dále zde je umístěna úschovna zavazadel, pokladny, infocentrum s obslužným shopem, automatické samoobslužné občerstvovací místo.
U dojezdu z Mlýnické sjezdovky je restaurace s kapacitou 140 lidí uvnitř, krytou a nekrytou terasou s přímým výhledem na dojezd sjezdové trati.

Počasí v Pastvinách

No data available
Pastviny
--- °C
Weather details

Odkazy

 

Sport-areál České Petrovice